Drobečková navigace

Úvod > Prodej vozů > OJETÉ VOZY

OJETÉ VOZY

Prodej kvalitních ojetých vozů se zárukou

Chcete kvalitní vůz za přijatelné peníze? Bojíte se odkupu bez ověření stavu vozu? Děsí vás stočené kilometry či skryté vady? Nemějte obavy, my vše vyřešíme za vás. Naše společnost si za léta na trhu vybudovala partnerské vztahy po celé Evropě, takže dokážeme dovézt zajímavé vozy za bezkonkurenční ceny. Ojeté vozy si vždy pečlivě vybíráme a do prodeje dáváme jen ověřená auta s doloženou servisní historií. I z toho důvodu máme na prodejně vždy maximálně dva až tři ojeté vozy, které jsou ihned k dispozici.

Proč si u nás vybrat ojetý vůz?

  • Požadujeme jasný původ a kompletní servisní historii.
  • Snažíme se vybírat vozy, které mají najeto do 100 000 km.
  • Vozy podstupují kompletní diagnostiku.
  • Provedeme základní servis a opravíme veškeré závady.
  • Kvalita u nás stojí před kvantitou, ihned k dispozici máme pouze několik vozů.

Bojím se, co skryté vady

Některé vady nemusíme odhalit ihned a vůz může mít tzv. skryté vady, které se projeví později. Na tyto vady poskytujeme záruku 12 měsíců. Máte tak absolutní jistotu, že se Vám koupě ojetého vozu v následujících měsících neprodraží.

Jsem zahraniční klient

Naše firma se nespecializuje pouze na tuzemský trh, vozy jsme schopni dopravit i do zahraničí. Pokud tedy pobýváte mimo území České republiky, není problém vybraný vůz exportovat a veškerou agendu vyřídit za Vás. Teď už jen zbývá zadat do filtru vyhledávání ojeté vozy a můžete vybírat.

 

ojeté vozy